| Vlad327 a întrebat:

Am o intrebare deci eu fac video pe youtube si cand bag un video (eu le bag de cam 10-15min) imi zice multe ore... cam 3-4-5 ore la 10-15min Ce sa fac?

Toate videoclipurile sunt mp4

Si au 800mb - 1.5gb depinde de cat de lung e video.

Dau funda aveti vreo idee?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu ai ce face! Asa e netul tau, si de obicei peste tot upload-ul(incarcarea) merge mult mai incet... Deci nu ai ce face!

| Vlad327 explică (pentru lpavel):

Am gasit cum sa fac la program care randez am dat din greseala big file si am dat la jumate intre big file si smaller file si de la 1gb s-a facut 70mb laughing) si acum se incarca imediat big grin

| lpavel a răspuns (pentru Vlad327):

Nu o sa ai video-ul de calitate buna...