| lucianeoyo a întrebat:

.Am o intrebare despre metin 2 ro...
Unde pica Cufere Clar de Luna si ce pica din acestea.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Lasvegasnevada a răspuns:

Iti spun eu detaliat.
Pica la ox si din ele pica lucrurile necesare unui jucator de ex:
-bless
-banuiesc ca si metal
-si alte lucruri esentiale.
Ca sa primesti cufere trebuie sa raspunzi corect la intrebarile de la ox

| lucianeoyo explică (pentru Lasvegasnevada):

Si de exemplu daca ai dat raspunsul corect la o intrebare cate cufere iti da pentru o intrebar corecta?

| Lasvegasnevada a răspuns (pentru lucianeoyo):

Depinde probabil si cate 5-10 cam asa se da din cate stiu eu

4 răspunsuri:
| luc a răspuns:

Pica la orice mob la care ai drop.
Din ele pica pergament binecuvantat,
critice,patrundere, zen, pergamentul zeului dragon, manusa regelui intelept, etc
uite un video cu dropul lor http://www.youtube.com/watch?v=uBlm6uFaSpI

| AnonimPeViata a răspuns:

Cuferele pica la OX, Mobi, din ele pica Bless, Boabe Zen, Critice... Funda?big grin