| GymmyCool a întrebat:

am o intrebare despre metin2 gx il instalez si cand dau sa ma joc zice ca trebuie baga nu stiu unde in C si nu ma lasa sa dau start joc ce sa fac FUNDA + VOT repede

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Apasa pe Microsoft app ala din joc, sa se instaleze, si o sa-ti mearga.

| GymmyCool explică (pentru CM7YRE):

Care Microsoft unde e ala?

| GymmyCool explică (pentru CM7YRE):

Unde e acel Microsoft?

| CM7YRE a răspuns:

In client ai ceva numit "Microsoft_app". Ruleaza-l. Daca iti merge autopatcher-ul, sigur ai net framework functionabil. Daca ti se inchide procesul fara eroare e de la tine din pc.

| GymmyCool explică:

De ce imi apare sa dau start joc si cand dau start joc nu mi se deschide nimic dc?