| Tagadan a întrebat:

Am o intrebare laughing erau niste desene mai vechi dar am uitat cum se cheama. Erau cu un copil care se duce la o biblioteca si intra intr-o lume a cartilor,cu niste carti vorbitoare, trec prin mai multe aventuri. Mai stie cineva cum se cheama? Va rog! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Antimanele104 a răspuns:

Pagemaster,asta e numele filmului pe care il cauti.Acel copil era Macaulay Culkin.

| Tagadan explică (pentru Antimanele104):

Asta e, multumesc mult!

3 răspunsuri:
| Mateescu_Catalin_1975 a răspuns:

Din cate am vazut se mai reda si acum la CN dar nu stiu cum se cheama personajul
(apropo era cu o carte pirat alta zana si una zombie?)