| SebyGta a întrebat:

am o intrebare legata de cs. Pot juca 2 calculatoare cu aceleasi ip pe acelasi server?

5 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Salut. Eu zic ca nu.depinde de securitatea serverului. Daca tu intri cu acelasi ip cu un alt jucator. Iei kick automat. Ps nu se poate ca 2 jucatori sa aiba acelasi ip. Doar daca folosesc acelasi router.

| Vidacu69 a răspuns:

Salut SebyGta, da poti juca cu doua calculatoare cu acelasi ip, eu am tot la fel si nu am nicio problema... Bafta!

| SebyGta explică (pentru Vidacu69):

Pai eu am incercat sa joc cu fratemeu pe un sv. si unu dintre noi nu putea intra... straight face

| Vidacu69 a răspuns (pentru SebyGta):

Hmmm...nu stiu.i-ati si tu un program sa schimbi ip-u pe un pc si poate merge, eu joc la router cu acelasi ip cu varmiu si nu am intampinat problema asta...

| SkepT030303 a răspuns:

Depinde de server