| Axin_Luci_1984 a întrebat:

am o intrebare legata despre Clash Royale, ce dekc imi recomandati, dar conditia e ca in el sa fie electro wizard, nu stiu ce carti s-ar potrivi cu electro wizard, am avut bulan sa imi cada la clan chest.

2 răspunsuri:
| PoweredLights a răspuns:

Hog Rider, Elite Barbarians, Electro Wizard, Ice Spirit(daca nu ai atunci Fire Spirits, Skarmy, Zap/Log, Inferno Tower, Arrows. Funda?

| Axin_Luci_1984 explică (pentru PoweredLights):

Acum am vazut raspunsul scuze, o sa incerc deckul si daca e bun iti dau funda.