| MrLoCo a întrebat:

Am o intrebare m-am apucat de curand de youtube si am 3 abonati activi dar as vrea mai multi cum as putea face sa fac mai multi abonati activi!

https://www.youtube.com/channel/UCX7Zh3Q191OiBl6qvxgdqVw

Raspunsul cel mai bun va primi FUNDA!

3 răspunsuri:
| cinemaANDyoutuberBOY a răspuns:

E o metoda de o foloseste toata lumea...si e si garantata...raspunsul e aici si te invata el : http://www.youtube.com/watch?v=UdyjDm_LtkM practic trebuie sa te abonezi la 5 canale, sa inveti pe un prieten sa faca la fel sau sa faci un video la fel si sa inveti lumea dandu-le linkul, atunci ei te vor vedea in lista de 5 cannele si asa pana vi pe locul 1 si dispari, dar faci 100 subscrigers. FUNDAAAA

| MrLoCo explică (pentru cinemaANDyoutuberBOY):

Am incercat si nu merge crying

| cinemaANDyoutuberBOY a răspuns (pentru MrLoCo):

Ok atunci incearca sa faci continut interesant de ex ce ii pasioneaza pe ceilalti, promoveaza pe facebook si pe youtube platind cativa euro prin mai multe modalitati si lumea te va aprecia!