| MrLoCo a întrebat:

M-am apucat de curand de youtube si am 3 abonati. Cum a-s putea face sa fac mai multi? Va jog sa ma ajutati!

https://www.youtube.com/channel/UCX7Zh3Q191OiBl6qvxgdqVw /videos

Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TheAlexCrt a răspuns:

Eu am un canal de Yt, de care sunt f multumit.
Sfaturile mele pentru tine sunt:
Ar trebui sa nu mai filmezi minecraft, pentru ca cei care au succes acum cu mc -ul au inceput de cand era la moda prin 2011, acum e in principal Fps-uri, Horror si jocuri multiplayer (in afara de Mt2 sau Lol)
Vad ca randezi si filmezi video-urile la inalta calitate si asta e foarte bine.
Vorbeste mai tare,in camera trebuie sa fie liniste si sa ai un microfon bun si profesional gen BlueYeti sau Logitech (nu un microfon de la camera web sau integrat -nu sunt bune si nu recomand )
Poti folosi site-uri cu puncte,in care dai subscribe la alte canale, primest puncte si cu acele puncte cumperi abonati.A facut un prieten si are "succes " - e booster si e totusi popular
Un model de canal ar fi al meu, daca vrei arunca o privire pe el.(am filmat si mc, dar a fost de mult )
TheAlexCrt

P.s : Succes si iti sugerez sa editezi daca nu o faci si daca nu ai un microfon pro, poti edita cu Audiacy (e un soft pentru editarea vocii ).

1 răspuns:
| Bunocul a răspuns:

E simplu, roaga un vlogger mai cunoscut ca provocare sa iti faca reclama, si o sa ai mai multi abonati smug Funda?