| Valy2413 a întrebat:

Am o intrebare. Mi-ar merge csgo pe windows 7 pe 84 biti?

Dau Funda. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da merge sigur.

4 răspunsuri:
| EusebiuPWN a răspuns:

Nu mai pune o sumedenie de intrebari legate de acelasi subiect, ti-am raspuns odata, daca ai hardware-ul minim necesar pentru a rula jocul, da. 84 bit=32 bit.

| Valy2413 explică (pentru EusebiuPWN):

Ma... Eu sunt un mare fan al jocului si am intrebat tot TPU-UL daca vrei poti raspunde daca taci ***... Copil arogant

| EusebiuPWN a răspuns (pentru Valy2413):

Pui o intrebare, nu 100 in *** mea.

| Valy2413 explică (pentru EusebiuPWN):

Pai sorry frate daca si-a loat dubla comanda... Nu mai raspunde daca e repost ca acum am vazut ca am postat de 2 ori fara sa vreau