| Gurlea_Stefan_1989 a întrebat:

am o intrebare pentru jucatori de League of Legends, in opinia voastra ce campion e mai op dintre Yasuo si Fiora
Ps: 1.Ma adresez doar jucatorilor de League of Legends cu experienta.
2.Nu vreau sa scrieti la comentari gen ca toti campioni sunt op daca stii sa joci cu el

2 răspunsuri:
| GreenEagl3 a răspuns:

Dificultatea lor difera... la fel ca si playstyle-ul lor... Eu as zice ca sunt asemanatori ca dmg si rezistenta. Chiar depinde de tine sa stii. Sper ca te-am ajutat. Daca da, imi poti da un subscribe si un share, pentru ca ma ajuta enorm : https://www.youtube.com/user/GreenEagl3

| mihai345 a răspuns:

Frate, asta depinde de tine depinde care ti se potriveste mai bine stilului tau de joc daca esti incepator iti recomand Fiora deoarece dificultatea la Yasuo este mult mai mare fata de Fiora...dar totusi ai sansa de al testa pe yasuo e la freewinking