| catalin542000 a întrebat:

Salut tpu.am o intrebare prietenul meu are pc de 8gb ram placa video gt630 2gb ddr3 128 biti si procesor pentium dual core 2, 80ghz si sursa de 450w si merge la el far cry 4 la mediu-high
Iar eu am pc de 8 gb ram procesor pentium dual core 3, 20 ghz sursa500w si placa video gt630 2 gb ddr3 128biti deci am aceeasi placa video ca el procesorul la fel numai ca la mine este frecventa mai mare si sursa in schimb am acelas pc ca el si la mine cand pornesc jocul far cry 4 mi se deschide fereastra si ramane neagra asa permanent fara sa se mai deschida in continuare si nu inteleg daca avem aceleasi pc uri atunci de ce la el merge far cry 4 si la mine nu?
Funda.

Răspuns Câştigător
| FatUglyVirgin a răspuns:

Daca ai fi scris pe google far cry 4 dual core crack iti spun eu ca gaseailaughing

6 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Baga crack-ul pentru procesor dual core oricum nu prea cred ca ii merge la high cu mai mult de 10 fpslaughing

| catalin542000 explică (pentru FatUglyVirgin):

Nu conteaza, ce crack pentru procesor ca nu stiu

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru catalin542000):

De ce ai net..cauta singur pe google

| catalin542000 explică (pentru FatUglyVirgin):

Sa stii ca daca gaseam nu te mai intrebam si deodata ce am intrebat inseamna ca nu am gasit

| catalin542000 explică (pentru FatUglyVirgin):

Am gasit dar nu stiam ce sa scriu mersi am scris ce ai spus tu si am gasit.sarbatori fericite.

| catalin542000 explică (pentru FatUglyVirgin):

Merge! Mersi meriti funda

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru catalin542000):

Daca ai fi scris pe google far cry 4 dual core crack iti spun eu ca gaseailaughing