| KevinDZ a întrebat:

Am o intrebare, puteti sa-mi dati un switchbot functional pentru windows 8. Am incercat cu run administrator si merge dar dupa ce astept vreo 2 min imi da eroare "Cannot open dbghelp.dll" ce sa fac va rog help

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| KevinDZ explică:

Ti-as multumi Bianca dar tot imi apare dbghelp.dll. Am incercat si cu dll fixer si tot asa. Spundetimi va rog ce sa fac

| 1Anda a răspuns:

Exista un mod de metin super :) E si de lvl are si mantii se dau licorile automat, prinde peste, iti cauta zacaminte si pietre metin etc. Se numeste Mod_Pl :) http://metin2mod.tk/metin2pl.html

Funda? :)

| KevinDZ explică (pentru 1Anda):

Tu sti ce cer macar