| alexdomyno a întrebat:

Urmatoarea unitate este compatibila cu Battlefield 3 si jocurile astea noi la o claritate mare spre ultra? Model: CLCMYRLIVEV9
Tip procesor: Intel Core i3
Model procesor: 3220
Frecventa procesor (GHz): 3.3
Memorie RAM standard (GB): 6
Capacitate HDD (TB): 1
Unitate optica: DVD-RW
Procesor grafic: ATI RADEON 6570
Sistem de operare: Windows 7
Dar in special vreau sa aflu daca procesorul grafic este bun pentru Battlefield 3, Fifa 2013 jocurile aceastea(as vrea sa ruleze pe ultra)Daca nu imi puteti recomanda voi o unitate BUNA dar sa nu depaseasca 22-23.000

1 răspuns:
| Hunter12 a răspuns:

Unitatea ta nu ti-ar merge pe ultra.Incearca ceva mai mic cum ar fi The godfather2 sau call of duty modern warfare 3 cam asa ceva.