| tyberyiu a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o unitate pc si am vazut in altex mi-ar merge FAR CRY 3 sau Assassins Creed 3 pe High\ultra
Tip procesor: Intel Core i3
Model procesor: 3220
Frecventa procesor (GHz): 3.3
Memorie RAM standard (GB): 6
Capacitate HDD (GB): 500
Unitate optica: DVD-RW
Procesor grafic: GeForce GT 630 2gb 128 biti

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Cumpara cu incredere, iti va merge orice joc happy la highwinking

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Nu-ti va merge orice joc la high, deoarece placa video e slaba. dar cred ca si cele mai pretentioase jocuri iti vor merge macar pe low

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru Zangetsu):

Tuu...tu glumesti, nu?

| danutyqwe a răspuns:

Placa video este extraordinar de slaba, o spun din cunostiinta de cauza. Am schimbat'o cu ghici ce! happy cu un amg hd6570 1g pe 128 ca sa ma multumeasca. Fii atent stiu pc pe care'l vrei tu. Numa carcasa costa vreo 300 de lei. Iar ca sa dai 1900 de lei pe el nu se merita. happy fa'ti singur configuratia pe piese

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru danutyqwe):

Chiar glumesti...placa aia e slaba?