| cosmin05475 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar doua benzi cu leduri si as vrea sa le leg la becul de la hdd. se poate face treaba asta? daca da un tutorial de legare al firelor sau explicati-mi va rog. FUNDA celui mai bun raspuns

1 răspuns:
| nukeyly a răspuns:

Becu de la hdd are voltaj pentru 1 led nu pentru mai multe_daca vrei sa faci totusi o pista de decolare B52 trebuie sa faci alimetare separata pentru leduri_o sursa dedicata(mica si compacta) pentru mai multe leduri de calitate costa 100 ron si una mai naspa 40-50 ron_poti alimenta ledurile si de la sursa de pc cu conditia sa duca "pista"_cauta info la cei ce se ocupa cu productie publicitara ei stiu exact.