| henry14 a întrebat:

Buna am placa video Ati radeon hd 4870
si vreau sa pun doua moniotoare Intrebarea mea este cum fac ca al doilea monitor sa fie continuarea primului?
As vrea sa-mi explicati exact cum sa procedez sau un tutorial video bun!
Funda pentru cel mai bun raspuns happy

3 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Dupa ce conectezi al doilea monitor mergi in control panel...la sectiunea hardware and sound cred, nu stiu sigur, oricum, din control panel. Cand dai de sectiunes cu ecranele poti sa setezi acolo ce sa se inrample cu imaginea sau si mai usor, daca conectezi al doilea prin hdmi apesi pe butonul de start si scrii "projector" sau "proiector" in functie de limba windowsului si dai pe connect to a projector si in meniul care iti apare dai pe extend. Poti incerca asta si daca nu-l conrctezi prin hdmi. As vrea sa te indrum mai bine prin control panel dar sunt pe telefon si fara pc in fata nu stiu sad

| henry14 explică (pentru AlexL28):

Da dar, as vrea ca si la jocui sa imi apara continuarea pe al doilea ecran happy

| Tyctak a răspuns:

CRED ca iti trebuiesc doua placi video