| 4Destiny a întrebat:

Am o mare problema.De astazi, cursorul meu a inceput sa se miste in reluare dar nu mereu doar pe unele site-uri gen yahoo.La fel mi se intampla si cu Counter-Strike. Cand intru in joc se misca cursorul in reluare, iar cand intru pe orice server se misca foarte foarte greu desi am setarea rate 25000 in consola pentru lag(specific ca am reinstalat jocul). Cine imi spune de ce se misca cursorul in reluare si in joc la fel il recompensez cu o fundita.

1 răspuns:
| Maidanezul a răspuns:

Vezi si tu in task manager ca rupe ceva la consum de memorie poate ai dumprep.exe asta inseamna ca forjeaza procesorul de iese fum din el daca ai dumprep.exe ai dat de necaz ca ai mari erori in sistem.dar il poti dezactiva click dr My comp-->prop-->click advanced-->click error rep-->click disable error reporting. daca ai memorie putina ii mai poti baga un banc daca ai slot liber eu as cauta pe okazii sunt la 1/2 pret bafta