| radioboy a întrebat:

am o mare problema... din greseala am blocat un joc preferat de pe fb. am setat sa nu mai posteze pe, peretele meu(jocul) si acum nu stiu cum sa intru in setari sa debifez aceea setare crying... help! sad

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - DEBLOCHEAZA APLICATII - Intra aici: http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&s... si in josul paginii ai -> Persoane si aplicatii blocate -> click pe Manage Blocking te duci in jos pana la Block apps si da click pe Unblock. Succes!

| radioboy explică (pentru neluL):

Am gasit.

| neluL a răspuns (pentru radioboy):

Ma bucur! bye, bye wave