| antonel18 a întrebat:

Salutare, detin un Logitech G920, intampin problema ca la fiecare conectare in pc el sa se invarta sa-si faca acea calibrare, iar apoi feedback-ul se intareste fara a-mi putea oferi posibilitatea sa-l invart cum ar fi normal, cand incerc sa invart se da putin dupa mana mea dar se trage brusc inapoi ( tin sa mentionez ca nu sunt in jocuri sau alt ceva, stiu ca atunci cand sunt in jocuri umblu de pe la controler dar si atunci bifez si debifez feedback-ul iar daca ies din joc cu alt tab si intru din nou volanul "uita" setarile, si trebuie din nou sa intru la setari controler si apoi la feedback bifez si debifez ), am si driverele de pe site-ul oficial dar acelea sunt pentru programarea anumitor butoane sa faca alt ceva in joc din cate am vazut. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Edmonds2342 a răspuns:

Hmm eu am un Logitech g27, și la fel se întâmplă după ce se calibrează și nu pornesc niciun joc.
Eu unul pornesc orice joc in care folosesc volanul din Logitech profiler, unde pot seta volanul individual pentru fiecare joc și totul e ok