| TheFallen666 a întrebat:

am o mare urgenta mai de mult am jucat un joc dar nu stiu cum se numea era demo stiu ca incepea cu niste soldati intro barca si va duceati pe o insula si acolo trebuia sa omorati traficati de droguri sau nu mai stiu ce erau si stiu ca intrai intro pestera si mai stiu ca te avertiza ca un sarpe este in apa grafica era destul de smechera deci daca stit va rog sa-mi dati raspunsul

2 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Temple ram?

| TheFallen666 explică:

Nu nu este era gen modern warfare sau conflict denied ops nu mai ca eu am jucat demo ul si avea grafica frumoasas si era cu o barca si soldati si v-ati dus pe o insula aveati si arme avea grafica foarte misto si era fps