| MiculPaharut a întrebat:

Am o mica mare problema:
Mi-am reinstalat windowsul si nu-mi mai merge nici un joc. Am instalate Toate Driverele si toate programele...
Ce sa fac?
Nu cred ca sunt de vina componentele calculatorului meu fiindca inainte de a restarta windowsul, ma jucam GTA IV...
Toate imi zic ceva cu memory cu don`t send sau nu imi apare nimic...
ajutati-maa!

4 răspunsuri:
| Mosternagus a răspuns:

Problema este windowsul, sau un program care blocheaza deschiderea jocurilor. Dar eu cred ca devina ar fi windowsul.
Eu recomand windows 7.
Daca ai windows 7, trebuie sa lasi sa descarce toate update-urile pentru drivere si alte bug-uri.

| MiculPaharut explică (pentru Mosternagus):

Da dar eu am placa de sunet compatibila cu xp...

| zPicCoLo a răspuns:

Ai reinstalat jocul?
La instalarea windowsului ai formatat atat C-ul cat si D-ul? eventual E-ul?

| MiculPaharut explică (pentru zPicCoLo):

Da toate sunt formatate...