| ℓαdу a întrebat:

Am. O mica mare problema big grin. Deci, nu imi mai merge USB-ul. Cand il bag in telefon nu imi mai apare in notificare si nici in My Computer. Cu toate ca, am driverele instalate. Nu merge. De ce? Ce trebuie sa fac? Va rog ajutati-ma
Multumesc.
Fundita! :*

10 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut, de fapt trebuie sa lasi telefonul sa conecteze usb-ul.

Baga un ochi pe aici, pentru ca nu ai specificat ce telefon/android ai:

http://www.device-recovery.com/......orage-mode

| ℓαdу explică (pentru cristimihailov):

Am Samsung Galaxy Mini 2 happy

| cristimihailov a răspuns:

Buna,
Fa astfel: Settings/Wireless and Network/USB Utilities si apesi butonul ala mare cat timp este in usb in calculator.

| gelu1970 a răspuns:

Daca esti sigura ca ai un cablu bun, atunci dezinstaleaza driverele usb si le reinstalezi din nou.

| ℓαdу explică (pentru gelu1970):

Am sa incerc si asta :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am patit si eu.Cred ca am sters o fila dll si din cauza asta.se rezolva prin reinstalarea windows-ului ori daca ai un dvd cu windows, il bagi in unitate si dai repair. De la windows e buba.

| CosminComan75 a răspuns:

Mai poate fi si de la portul mini USB al telefonului poate s-a rupt vreun piciorus de la el!

| ℓαdу explică (pentru CosminComan75):

De incarcat se incarca dar nu se connecteaza la USB. Deci nu cred ca e rupt nimic happy

| Unicubeii a răspuns:

Poate e firul, muta stricata. recomand sa il schimbi

| ℓαdу explică (pentru Unicubeii):

Mufa pentru incarcator este aceeasi si pentru USB si se incarca. Dar nu se connecteaza USB-ul happy. Deci e imposibil sa fie stricata.