| BSd_Vlad_1995 a întrebat:

Am o mica problema cu un joc numi iLands, este joc online pe facebooc, si nu merge sa-l joc, il jucam inainte dar acum nu mai merge. Imi da cev de genu : The content was stopped because a fatal content error has been detected.
Dau funda daca ma rezolvati!

3 răspunsuri:
| Tyby148 a răspuns:

Salut.
Incearca sa-l joci cu alt browser presupun ca folosesti google chrom de obicei are erori de genul la jocuri.
incearca Mozila sau internet explorer
Sper ca te-am ajutat!

| BSd_Vlad_1995 explică (pentru Tyby148):

Frate Folosesc Mozila si tot nu merge am folosit si internet explorer si degeaba ce are?

| BSd_Vlad_1995 explică (pentru Tyby148):

Degeaba am incecat si cu mozila si cu internet explorer. ce naiba arE?