| Ciuca_Florin_Mihai_1998 a întrebat:

Am o nedumerire in Team Fortress 2. legata de iteme. am auzit ca trenuie sa joc intre 115-75 minute pe un server ca sa primesc item... si 11 ore e limita pe saptamana. unii au zis sa joc pe server idle. ce severul idle? cum ma conectez la el... si am primit 3 iteme pentru sniper. un pistol mitraliera, un rucsac si un sniper. iteme aleatorii nu din realizari. eu le-am topit. e posibil sa le primesc inapoi? tot asa aleatoriu.

Răspuns Câştigător
| Brainyyuck a răspuns:

Cauti servere cu mapa achievement_idle

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Brainyyuck):

Nu mai functioneaza de mult timp.

| Ciuca_Florin_Mihai_1998 explică (pentru Brainyyuck):

Multumesc. am gasit un mapa achievement_idle cu boti si cu jucatori simultan. mi-am facut repede prieteni acolo. multumesc ca m-ai spus. acolo am facut peste 150 de achievementuri si am luat iteme la greu

| Brainyyuck a răspuns (pentru Ciuca_Florin_Mihai_1998):

Hey cum te cheama pe steam. Vreau sa te adaug la prieteni

| Ciuca_Florin_Mihai_1998 explică (pentru Brainyyuck):

Ma cheama Dacu