| ZimmerGameplay a întrebat:

Salut TPUwinking!

Am o nehotarare... vreau sa imi iau o unitate noua, dar nu stiu ce sa imi aleg as vrea sa aiba windows 7 si macar 4-6 ram.Ori de la eMAG sau altex daca imi gasiti un site bun cu unitate (sa fie in Galati) va trimit pe paypal 20 e -10 e.
Dau si o funda MARE!

2 răspunsuri:
| CrystyTheBest a răspuns:

Eu am unitatea asta si mi-au mers toate jocurile pana in prezent http://www.altex.ro/......la-alegere

| alexcatana a răspuns:

Renunta la eMAG si altex, ce buget ai? vezi pe site-urile de nisa