| ionutz1890 a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar cs 1.6 pe steam si am gasit doar cs 1.6 + condition zero adica sunt 2 jocuri in 1?

4 răspunsuri:
| ionutz1890 explică:

De pe computer games...

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Asa se numeste 1.6 dar mai bine iei CS:GO decat sa iti irosesti bani.Stiu ca 1.6 e mai popular dar numai pentru ca majoritatea nu vor sa dea bani si primsc ce merita. Daca investesti bani ia-ti Counter Strike Global Offesive si va merita.

| ionutz1890 explică (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Am global... sunt 2 jocuri in 1 nu?

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru ionutz1890):

1.6 se numeste condition zero pentru oameni civilizati, ce nu pricepi?