| gyffy a întrebat:

Am o placa video Nvidia GeForce 6800 gs si 3 gb ram. Vreau sa stiu ce jocuri mi-ar merge si daca placa video este buna! Thx dau funda!

2 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Salut! Nu e foarte extraordinara placa. Pe o scara de la 1 la 10 i-as acorda 4. Vor rula jocurile aparute pana in 2008 la setari mari si cele dupa 2008 la setari minime.

| AlinNeblea a răspuns:

Da, este buna de bagat pe foc! Ce jocuri din 2008? Pun pariu ca daca ii dau Skyrim-ul nici nu porneste! Trebuie schimbata neaparat!