| Rony56 a întrebat:

M-am hotarat sa imi cumpar o placa video nVidia geForce 9500 GT.
Si eu vreau sa o iau pentru un laptop Toshiba Satellite l500. Pot sa o schimb? Si vreau sa stiu daca pe aceasta placa video (nVIDIA geforce 9500 gt) merge Gta Iv! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Buutu a răspuns:

Nu poți, acest model de la Toshiba nu permite!
Ar merge sigur GTA IV, eu îl joc pe o placa NVIDIA GeForce GT 540M de 2 GB

| Rony56 explică (pentru Buutu):

Si cum pot sa imi pun o placa video buna ca sa imi mearga gta 4? de exemplu ce placa video pentru gta 4 stii ca sa o pun la acest laptop?