| Rares167894 a întrebat:

Salut tpu.Am o problema. Am descarcat Assasin creed syndicate de pw Gamestarspot si cand l-am scanat cu Bitedender mi-a aratat ca am un virus trojan.generic.15328342.Bitedenderul mi-a sters virusul dar nu am sters jocul si am scant cu malware si tot pcul cu Bitedender si nu am mai gasit nimic iar jocul merge, e normal?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Man orice joc luat de pe net are problema astalaughing

Iti recomand sa ștergi jocul si sa nu mai descarci jocuri de pe site-uri anonime, am fost in locul tau si descărcam toate prostiile de pe net. Eu spun ca cel mai sigur lucru este sa reinstalezi windows-ul