| CavalerulDreptatii a întrebat:

Am o problema. Am instalat ceva, nu stiu cert ce sa va zic, dar acum cand deschid browserul imi apare http://istart.webssearches.com/? type=HP&ts=1414876160&from=irs&uid=WDCXWD3200LPVX-80V0TT 0_WD-WXA1E63DAXP1DAXP1. Cum sa fac sa scap de el? Am dezinstalat dar nimic, am folossit anti malawer si nimic..am reinstalat browserul si tot asa. cum imi rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| ChangeName a răspuns:

Incearca sa intri in setari si gasesti acolo :"La pornire" bifezi "Deschideți o anumită pagină sau un set de pagini. Setați paginile" Si introduci acolo www.google.ro
Si la "Cautat" Seteaza tot google

| CavalerulDreptatii explică (pentru ChangeName):

Am sa incerc

| CavalerulDreptatii explică (pentru ChangeName):

A mers, multumesc big grin