| CătălinKeenshi a întrebat:

Când deschid orice browser ( în cazul meu Chrome, Mozilla şi Internet Explorer ) îmi intră în http://istart.webssearches.com/? type=sc&ts=1398620232&from=amt&uid=WDCXWD1600AAJS-00PSA0 _WD-WMAP9703116831168. Mereu setez să arate pagina de start şi aceasta fiind www.google.ro dar apare mereu aia. Ce pot face?

1 răspuns:
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Am intampinat si eu aceasta problema e foarte simplu vezi ce extensi ai activate si stergele. Dacs nu merge nici asa intra in control panel la intal/dezinstal programe si dezinstaleaza bara sau programul care are numele cu ce ati deschide tie adica cu "istart"