| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema.Am un joc,, Zoo Tycoon 2 Ultimate Collectin",si cand il instalez imi spune asa:
,, Error: -1603 Fatal error during installation.
Consul Windows Installer Help (Msi.chm) or MSDN for more information".
Ce trebuie sa fac? Va rog ajutati-ma ca vreau sa joc jocul asta neaparat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am Windows 7 dar nu 64 bit, am 32 bit! L-am mai avut instalat de multe ori dar l-am sters! Acum cand am vrut sa il instalez in timpul instalării mi-a spus,, Removing application" iar apoi eroarea aia! Nu mi sa mai întâmplat asta! Dau funda! Te rog ajuta-ma!

| CLCQ a răspuns:

Cel mai probabil este un conflict intre niste fisiere. Incearca in fisierul help sa vezi despre ce este vorba. Ai win7 versiune pe 64biti? Vezi si aici: https://support.microsoft.com/en-us/kb/933346

| anonim_4396 explică (pentru CLCQ):

Ma poti ajuta sau nu?