| AlinDeViL14 a întrebat:

Cand imi instalez un joc, in timpul instalarii apare "Fatal Error during instalation." si "Consult Windows Installer Help(Msi.chm) or MSDN for more information."
Ce trebuie sa fac? DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KobraXS a răspuns:

Pai se poate sa ai serviciul de instalare din windows oprit sau sau se poate sa ai windows-ul instaler stricat.Da la start, run, apoi scrie msconfig, dai pe tabul services si bifezi toate casutele, dai ok apoi restartezi PC-ul si daca nici atunci nu poti sa instalezi jocul inseamna ca trebuie sa-ti schimbi windows-ul.

| AlinDeViL14 explică (pentru KobraXS):

Incerc...

| AlinDeViL14 explică (pentru KobraXS):

Le am pe toate bifate, in acest caz trebuie sa reinstalez windowsul?

7 răspunsuri:
| AlinDeViL14 explică:

973 sunt bifate toate, dar scrie la status "Stopped"(adica e oprit).Il pot porni?

| KobraXS a răspuns (pentru AlinDeViL14):

Pai,ar trebui sa-ti restartezi sistemul si vorbim apoi

| AlinDeViL14 explică (pentru KobraXS):

Bine

| AlinDeViL14 explică (pentru KobraXS):

Lasa-mi si mie aici un id de mess, skype sau facebook-ul

| KobraXS a răspuns (pentru AlinDeViL14):

Marius Sipanu, asa ma numesc pe facebook si am o poza cu un sarpe care tine un pistol