| andriesadam a întrebat:

Am o problema ca jocul lego star wars 3. intr-un nivel cineva trebuie sa distruga o cutie ca sa mergi mai de parte dar nu se poate distruge cutia.La doi prieteni s-a distrus cutia dar la mine nu.Ce sa fac? Calculatorul e ACER cu doua procesoare

1 răspuns:
| Constantin_Albert-Gabriel_1996 a răspuns:

Le-ai cerut ajutorul?
Daca nici asa nu a mers inseamna ca jocu trebuie RESETAT sau REPORNIT sau chiar REINSTALAT, dar daca este pe steam poti sa apesi pe Verify Files si iti rezolva automat