| Robert_Vaduva_Ionut_1995 a întrebat:

am o problema ca nu resusesc sa ii dau de cap. Astazi mi-am reinstalat Windows-ul si am incercat sa imi instalez skype-ul. Dar ca sa vezi mi-l descarca dar nu imi intra in instalare! Cum pot face sa mearga? Folosesc ca browser Mozila Firefox!

4 răspunsuri:
| Alex177 a răspuns:

Descarca- l de aici : https://www.skype.com/ro/download-skype/skype-for-windows/
Dupa ce s-a descarcat apasa click dreapta pe el si apoi pe run as administrator.
Daca nici asa nu merge incearca sa iti instalezi google chrome si sa il descarci cu el.
Daca tot nu merge, da-mi mesaj.

| Robert_Vaduva_Ionut_1995 explică (pentru Alex177):

Tot nu merge! Am windows Vista crezi ca asta are ceva?

| Robert_Vaduva_Ionut_1995 explică (pentru Alex177):

Nu este singurul program care imi face asa. imi face la mai multe programe cum ar fi xampp.

| Alex177 a răspuns (pentru Robert_Vaduva_Ionut_1995):

Incearca sa descari si sa instalezi asta :

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=17718

Dupa asta da-i un restart!

Daca nici dupa asta nu merge, da un update la windows!