| Happciu a întrebat:

Folosesc ca browser Mozila Firefox si am o problema, nu imi incarca anumite site-uri, pur si simplu se schimba iconita si apare ca vrea sa incarce dar nu 'progreseaza' de loc. Am incercat pe mai multe browsere si acelasi rezultat. Putin ajutor, va rog. happy
Multumesc aniticipat!

1 răspuns:
| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

La toate site-urile iti face asa? odata ce "google" iti merge ar trebui sa mearga toate. nu am mai avut asa problema dar poate ai prins un virus care iti taie accesul la internet pe unele site-uri incearca sa refaci windows