| SpigiBb a întrebat:

o intrebare legata de windows am, acuma de 2 ore mi-am reinstalat windowsul si problema este urmatoarea! am descarcat mozzila dar nu se instaleaza deloc nu stiu de ce, am incercat sa descarc yahoo messenger mrege pana la 99% de acolo nu se mai descarca la fel si skype si tot! firewall-u este pe off si toate alea de ce nu pot descarca nimic? tin sa mentionez ca browserul care il folosesc este safari deoarece nu merge mozzila sa il instalez ma poate ajuta si pe mine cineva? ce are? Dau funda

Răspuns Câştigător
| amc86 a răspuns:

Incearca sa iei programele intai de pe softpedia si instaleazale dupa, sigur asa o sa mearga.

4 răspunsuri:
| FabianelSHAF a răspuns:

Posibil sa fii gresit ceva la instalare.

| TrustMeIKnow a răspuns (pentru FabianelSHAF):

Ce sa greseasca?

1. Se poate sa ai un virus(virusii nu se sterg) trebuie sa ai un antivirus instalat

BitDefender, Avast, etc.

Virusul poate ramane stocat pe placa de retea, sau pe alt ceva, iti recomand Windows Vista sau 8

| FabianelSHAF a răspuns (pentru TrustMeIKnow):

Mh... el trebuie sa stie ca se poata sterge virusii manual.

| 4BubaNeagra a răspuns:

Da, reinstaleaza-l, asa apare de obicei la windowsurile cu BUG-uri., o sa-ti faca probleme si mai mari mai incolo.