| DannyDiamant555 a întrebat:

Am o problema cam stresanta cu browserul meu. De fiecare data cand deschid o pagina,nu conteaza de care ( youtube, facebook,google,TPU, etc...) apar tot felul de reclame pe toate colturile ecranului. Si cand sa dau pe "pune intrebarea aici" mi s-a deschis o pagina.Ce sa pot sa fac? L-am reinstalat si tot nu merge.
P.S: Nu o sa stau sa reinstalez windowsul doar pentru atat.

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Asta e o problema serioasa, ad-blocker nu cred ca va ajuta, daca zici ca apar reclama peste tot, oricum intrebarea mea!
Ce browser foloses-ti?

| DannyDiamant555 explică (pentru VladyXR):

Folosesc Google Chrome. Am raspuns tot mai acum pentru ca am vrut sa vad daca se remediaza problema dar am instalat acel ad blocker si nu mai apar, dar nu chiar peste tot pe ecran de nu mai vad nimic. Adica prin colturi asa si cand le inchideam ma trimitea pe tot felul de reclame
Oricum sper ca s.a remediat problema. Cand ti.am scris, la ad blocker scrie 15.

| Alfred0703 a răspuns:

Instaleaza Ad-Blocker

| Dragonfall a răspuns:

Salut. incearca un addblocker pentru browserul pe care il folosesti, daca iti apar asa din senin pe ecran *si nu doar in browser* probabil ca ai luat vreun virus - daca asta e problema incearca un antivirus - gen avast.