| mariancap a întrebat:

happy. am o problema cand incerc sa fac un server de minecraft cu hamachi. Dupa ce fac setarile in server.propierties si dau pe minecrfat server jar apare chesti aia cu java si dupa vreo 2 secunde se inchide. Cum pot sa rezolv chestia asta? Dau funda pentru cel care imi raspunde corect

1 răspuns:
| TheHellBoyHB a răspuns:

1. Crash Log Ceva?
Punele pe http://pastebin.com/ si da-mi link
2. Daca nu, Deschide serverul cu un Terminal CMD, Gasesti, gasesti pe net, Si-mi dai Output-ul (! TOT! Ce SCRIE ACOLO!) si sa vad daca te pot ajuta!