| euandreieu a întrebat:

am o problema cu calculatoru, de la un timp nu mi se mai aude sunetele, am bagate boxele, cand intru in control panel la dispozitive audio imi spune dispozitiv audio lipsa ( am boxele bagate). Cine ma poate ajuta, o explicatie cat mai clara si daca e vorba de BIOS sa imi spuneti pe ce buton il activez.

5 răspunsuri:
| iceyMaster a răspuns:

E instalat driver pe calculator? daca nu atunci descarca http://adf.ly/4iw7L acest program si uita-te ce placa de sunet ai

| euandreieu explică (pentru iceyMaster):

Driveru e instalat.

| TheAdytzu a răspuns:

Ai reinstalat windowsu sau ceva sau nu-ti mai merge asa... dintr-o data?

| euandreieu explică (pentru TheAdytzu):

Deci mi-am reinstalat windousu a mers sunetu si intr-o zi am inchis calculatoru si a doua zi cand l-am pornit nu mai aveam sunet.

| TheAdytzu a răspuns (pentru euandreieu):

Sigur nu ti-a umblat cineva la comp... ca daca nu inseamna ca s-a ars placa de sunet big grin