| AliasRadu a întrebat:

Am o problema cu calculatorul! Am Windows XP si la unele aplicatii imi zice (aplicatia) is not a valid Win32 aplication si chestia e ca am Windows 32 bits! Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi raspunsurile de aici
http://www.tpu.ro/......not-valid/
in general eroarea provine de la fisiere executabile corupte!
Motive posibile: download intrerupt sau cu erori, fisiere infectate cu un virus si blocate de antivirus, fisiere care au fost infectate si dezinfectarea lor a dus la corupere...recomand reinstalarea sistemului de operare.