| RazvyM5 a întrebat:

Salut, TPU, am o problema cu calculatorul. De la un timp incoace calculatorul merge foarte foarte greu, am dezinstalat multe programe, si tot la fel de greu merge..Cine stie problema, promit, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Xpeedo a răspuns:

Ar fi bine o devirusare sau sa folosesti un program timp de o luna special numit AdvancedSystemCare 6.2 happy sau o reinstalare la windows si HDD-ul ia foc doar daca "haraie" sau scartaie tare.

| RazvyM5 explică (pentru Xpeedo):

Si daca instalez advancesystemcare, trebuie sa dezinstalez antivirusu care il am pe moment?

| Xpeedo a răspuns (pentru RazvyM5):

Nu happy e un program care te ajuta il poti instala si desinstala

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ai virusi in pc, instaleaza-i windows-ul din nou daca nu vrei sa ti se arda hdd-ul, mie m-i s-a intamplat odata. Bft

| MisterSTAG a răspuns:

Exista mai multe variante. Poti avea virusi care s-au infiltrat in Windows si fac doar stricaciuniwinking sau Windowsului i-a cam trecut timpul si trebuie reinstalat.Este recomandat sa schimbi Windowsul cat mai des, dar bineinteles ca nu toata lumea face asta big grin.Am avut si eu problema asta cu laptopul.Nu am schimbat Windowsul de 1 an si mergea ca o tigae laughing