| ALECSANDRIUS a întrebat:

Stie cineva un windows xp care sa mearga mai rapid, pentru ca asta pe care-l am imi face figuri, iar daca imi bag windows 7 nu imi detecteaza placa video chiar daca e instalata, cu driverul original care e compatibil pe acest windows chiar si cu vista. P. C.-ul meu are: 2 gb ram
2, 5 dual core processor
placa video de 256 integrata...si nu stiu de ce dracu imi merge mai greu de la un timp ca mi-am si dezinstalat din programe ca ziceam ca erau prea multe laughing...

1 răspuns:
| AngelOfPain a răspuns:

Incearca sa verifici daca pc tau e compatibil(suficienti rami etc) e posibil sa nu ideplinesti toate cerintele de sistem. Fa un defragmentate sau macar fal mai des te poate ajuta. Funda?