| Roforfun a întrebat:

Am o problema cu calculatorul: ieri ma joc in regula LOL cu peste 50 de FPS dar azi cand am intrat nu depaseam 20! Vreau sa spun ca am avut o problema cu niste RAM : cand i-am luat de la un prieten si i-am bagat, nu reuseam sa intru in windows ca se restarta(am dat la setarile din fabrica la bios si mi-a mers).M-am jucat un meci si mergea bine
Am :placa video: Asus en210 silent dd3 512 mb
, procesor :1, 8 dual core
si RAM:2, 5
As dori un raspuns rapid(poate fi de la o componenta de la calc?)...Am uitat sa spun ca mi-am reinstalat windowsu si tot la fel merge deci nu cred ca e de la virusi. Multumesc aniticipat

3 răspunsuri:
| Skit333 a răspuns:

Procesorul!

| Roforfun explică:

Daca era procesorul nu trebuia sa mearga si inainte cu -20 de fps?

| Roforfun explică (pentru Roforfun):

Gata am rezolvat nu erau compatibile placutele ram