| FaraNumePls a întrebat:

Salut,TPU! Am o problema cu contul de Facebook sad
Nu mai m.a lăsat să intru pe cont. Imi spunea ca trebuie sa confirm numele si ca trebuie sa trimit o poza cu certificatul de nastere ori alt act de identitate. Am trimis poza cu certificatul si dupa mi-a spus că o sa imi trimita un email ceva. Întrebarea mea este... Cat poate dura? Adica pot primi maine? Sau poate peste cateva zile?

2 răspunsuri:
| toniDRA a răspuns:

N am auzit dr autorizarea asta a contului dar daca esti minor sigur ti l va bloca.
Asteapta mailul din partea lor.

| pisiculmic a răspuns:

Nu se stie in cat timp poti primi email-ul