| Novak_Otto_1980 a întrebat:

am o problema cu cs! am mai multe cs in pc si de ce va vreme cand vreau sa ma conectez la vreau sv imi scrie :cold not conect to server "am incercat pe toate cs si tot aia scrie ...care e problema? Ban pe IP?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| WhaTh3FuCk a răspuns:

Ai incercat si pe mai multe servere? Ti-ai verificat conectiunea la internet?
Ai incercat sa stergi toate cs-urile din pc si sa ramai cu preferatul tau?
Ai incercat sa reinstalez windowsul din nou si sa vezi daca iti merge?