| Novak_Otto_1980 a întrebat:

Am o PROBLEMAAA! cu cunter strike! am mai multe cunter strike in pc si de ce va vreme cand vreau sa ma conectez la vreun sv imi scrie :cold not conect to server "am incercat pe toate cs si tot aia scrie ...care e problema?

FUNDA!
Va rooooooogg!

8 răspunsuri:
| Caaaaalin a răspuns:

Probabil din cauza ca ai prea multe CS-uri! Lasa unu sigur si pune raspunswinking

| SeysM01 a răspuns:

Deci, stergi absolut tot din calculator care are legatura cu jocu`, si il reinstalezi, ps: bagati-l pe steam si n`o sa ai probleme, adica stii exact de la ce e

| Novak_Otto_1980 explică (pentru SeysM01):

Si am in vinrar niste cs. si alea le sterg? sau pot sa le las?

| SeysM01 a răspuns:

Stergi tot tot ma, dezinstalezi tot ce are legatura cu cs`u, inclusiv codurile, probabil de la alea ai patit-o! oh go on

| Novak_Otto_1980 explică:

Am ster toate sc-urile in afara de alea in rar si niste coduri...dar tot nu meree

| Novak_Otto_1980 explică:

Deci am sters tot ce are legatura ce cs... apoi am descarcat iari un cs si tot nu meree! ce sa fac? am o pofta de cs ...de rup totu

| EuMarinica a răspuns:

Posibil in timp ce jucai odata ti sa luat lumina sau s-a restartat pc, atunci el nu mai poate merge deoarece erai pe un server si s`a blocatwinking Vreaaau fuundawinking

| Novak_Otto_1980 explică (pentru EuMarinica):

Am laptop happy mie nu mi se ia lumia happy