| Delian21 a întrebat:

Am o problema cu descarcarea jocului league of legends.Am lasat jocul la descarcat o zi intreaga si tot nu s-a terminat. Aveti idee care este problema?

5 răspunsuri:
| LaccboGaming a răspuns:

Asa imi face si mie eu zic ca e de la net sau ca am pc mai slab.

| Delian21 explică (pentru LaccboGaming):

Net-ul imi mere destul de bine, descarc cu 2mb/sec, si de la pc nu cred ca e deoarece acum 4-5 luni cand am jucat ultima data dura aproximativ 2 ore straight face

| LaccboGaming a răspuns (pentru Delian21):

Poate e de la iei eu am incercat de 2 ori si nu a mers si nu mai ma joc lol sad raman la dota deocamdata.

| FreeLord957 a răspuns:

Opresti download-ul si il pornesti din nou, si mie mi-a facut asa la un moment dat.

| Delian21 explică (pentru FreeLord957):

Am incercat si asta de cateva ori.