| FLORIN115 a întrebat:

Am o problema la League of legends.Am instalat jocul am dat pe el si a inceput sa isi faca updateul a ajuns la step 2/2 si s-a blocat la 77% si mai are 243 MB de descarcat si nu se descarca imi arata 0 KBps. Tot astept de 3 ore dar nu se intampla numic. straight face l-am reinstalat am restartat calculatorul si tot asa imi da.CE SA FAC? CINE MA REZOLVA PRIMESTE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| kijary a răspuns:

Downloadeaza-l din nou dar cand pornesti jocu, pune alta regiune, isi va downloada ce trebuie si dupa aia poti schimba din nou pe regiuna ta, bafta

| FLORIN115 explică (pentru kijary):

Multumesc frumos! A MERS!

1 răspuns: