| ClaudiuGoosty a întrebat:

Salut TPU,am o problema cu downloadatul, viteza mea de download cu care am mai downloadat si alte jocuri este de 200kb/sec(Stiu e mica, sunt prin romtelecom), dar acum am pus la downladat call of duty mw 3 si mie se descarca cu 15-30kb /sec (am downloadat jocuri si mai mari),nu stiu ce are, nu mai nimic altceva la downloadat decat jocul.Ce are? Cum sa rezolv? Funda celui care imi spune cum sa fac.

1 răspuns:
| gigi4000 a răspuns:

Pai e posibil ca unele site-uri sa aiba viteza limitata incat sa iti scada nu stiu cat la % si nu se poate rezolva decat daca vorbesti cu fondatorul site-ului